Gesamtsumme
Kostenfreie Lieferung ab einem Einkaufswert von 50,00 €
inkl. MwSt. zzgl. Versandkosten
Product image
Milka Zarte Momente Pralines Mix
99.99 €
In den Warenkorb
закрити

MONDELĒZ INTERNATIONAL

Компанія Mondelez International Inc. (куратор бренду Milka) охоче розповідає про себе та свої бренди. Актуальні статті за темою та фото  див. в розділі «Преса».


Шукаєте перспективну роботу? У розділі «Кар’єра» ви знайдете інформацію щодо актуальних вакансій, та можливостей для практики та навчання.

САЙТ

PHILADELPHIA

М-м-м... Неймовірно смачно...Тут можна знайти все, що варто знати про бренд Philadelphia, багато рецептів та інформації про асортимент. Навіть класичний «Торт Philadelphia» у багатьох варіантах з порадами щодо приготування.

САЙТ

MIRACEL WHIP

Miracel Whip - це в міру пряний майонез для різноманітних салатів й багатьох інших страв. Тут ви знайдете актуальну інформацію щодо асортименту продукції, зможете переглянути актуальний рекламний ролик для телебачення та багато рецептів смачних страв.

САЙТ

TOBLERONE

Toblerone - це унікальний шоколад родом зі Швейцарії у притаманній лише йому формі трикутників із незрівнянним смаком меду та мигдалю. Дізнайтеся все, що варто знати про «шоколад із характером».

САЙТ

MIRABELL

Так смакує лише оригінальне. Тут ви знайдете всю інформацію про оригінальні цукерки Salzburger Mozartkugeln та інші смачні продукти Mirabell. Бажаєте дізнатися більше про життя Вольфганга Амадея Моцарта? Шукаєте улюблені ексклюзивні солодощі із Зальцбурга, рідного міста Моцарта? На цьому сайті ви знайдете все, що вам потрібно.

САЙТ

CÔTE D'OR

Пориньте у світ Côte d'Or та відкрийте для себе таємницю нашого особливого шоколаду. Дізнайтеся все, що варто знати про бренд Côte d'Or. Окрім цікавої інформації про наші продукти та шоколад у цілому, ми підготували для вас особливі рецепти із шоколадом. Дозвольте нам надихнути вас...

САЙТ